KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735086
nr 1273 5086
Walter Liljenberg
(1917-1984), Sverige
Oljemålning, Walter Liljenberg, Änder, signerad. Olja på duk, 32x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:43:34
2/9 18:26:38
Walter Liljenberg
Läs mer om Walter Liljenberg